Putin len potvrdil, čo sme vedeli
Putin mal zaujímavý prejav s jasnou perspektívou odchádzajúceho anglosaského sveta sveta. Stav federácie Ruska a jej postavenie vo svete bol zhodnotený v zrkadle vývoja na planéte. A pokiaľ človek chápe, čím bude multipolálny svet bez krvavých okuliarov liberalizmu a následnej podporovanej renesancie fašizmu aj u nás na Slovensku a tak nás veru nemá za čím mrzieť. Bude sa treba zbaviť mnohých spoločenských neduhov. Treba si položiť otázku,? Akého dedičstva sa to zriekame ? Na mierových pochodoch po tieto dni to rezonuje. Nie vojne ! Naša švadróna novinárskych škrabákov aj tak nič nepochopí, dokonca ani to, že ich gulička trusu propagandy sa im lepí na vlastné nohy.