Ten dement Káčer si asi nevšimol, že republika dostala demarš aj od Ruska a stala sa potencionálnym a legitímnym vojenským cieľom Ruska. Som zvedavý, ktorá krajina poskytne azyl Zelenuškému po jeho terajších splašených cestách po Európe. Tak sa to totiž javí. Mediálne vrabce už o tom začínajú čvirikať. Tá na naša manekýna žije mimo realitu zastrčená v cudzom zátku. Vyhrážať sa Rusku balíkom embárg, že im v rámci sankcii nedodajú Viagru je už fakt uletené.


