on je este blbsi ako sme mysleli
on je este blbsi ako sme mysleli
nemam ten pocit,ale strapnuj sa dalej
trapny prispevok.ani 4 smajlici nedodali vtipnost
takze plan dobyt ukrajinu ,za 3 dni nevysiel.nasledny plan dobyt kyjev ,na ktory sa rutila 76km koona techiky,zasa nevysiel.
dokonca pustili aj chatovacieho robota s nickom kolaps
tak to malo byt
toto mi ani prekladac neprelozil.
na sumracnej uz huci alarm a pedro zvolava posily
len tolko ,ze svet mal ukrajinu uz na zaciatku podporit tak,ako podporil zssr v 2.sv.vojne
odstran putina z kremla a bude pokoj na celom svete
straty obrancu su niekolko nasobne mensie ako utocnika.ani statisticky to nevychadza ,ze by sa minul posledny ukrajinec.skor sa minu rusi
uz by si nam mohol konecne vysvetlit plany ruska.
basmani z ruskych vaznic su urcite zvyknuti na tazke boje v afrike.
na ukrajine.ukrajina nie je okresne mesto
som myslel,ze dolezite su vlastnosti cloveka a charakter.skatulkovanie ludi sa mi zda uz dost cez ciaru
nanestasie si chcel napisat.propagandou zometi obcania ruska si nioho ineho ani nedovolia volit,iba toho co povie putin
pomasti si este ego a mysli si dalej ,ze si najmudrejsi.uplne ti to pristane.nenadarmo sa hovori,ze prazdny sud najviac duni
to stale nevyvratilo moje tvrdenie.
btw - ja tiez stavam o 5.a tiez sa zivim pracou.uz 30 rokov,bez toho aby som vyciciaval tento stat
je to pre vase dobro.v dlhej a rozvitej vete sa dost stracate.ak ma prispevok viac ako 3 riadky,tak ani necitate dokonca a trieskate len propagandu.mnoznym cislom vam nevykam,ale oznacujem vseobecne kremelskych trolov
bol si na pochode v trencine? ak nie,tak sa nevyjadruj k obsahu.ak ano,tak so mnou musis ,aj ked nechtiac,suhlasit
Odporúčame