preco siris poplasnu spravu?
preco siris poplasnu spravu?
pocet vykricnikov za vetou nieco znamena?
sorry za tu hrubku v slove vojnovi
a co napisal edo o zvysovani vyroby zbrani v rusku?dnes pustil kremel spravu ze az 50x
vazne si myslis,ze ukrajina by chcela urazit slovensko nejakym cestnym nazvom edelweiss.krajinu,ktora jej od zaciatku pomaha?
ja odsudzujem vsetky vojny.vsetky armady sveta by sa mali rozpustit.
kto vam podava ruku?
ukazovanim na inych sa neospravedlnuju zlociny.momentalne je tu diskusia o ukrajine.cenim si ,ze ste vo svojom prispevku uznal ruske zlociny.to tu miestny trolovia nedokazu
a to je na tom najhorsie.u nas fico skace 3 metre ,lebo chceme dat zopar vyradenych stihaciek,z ktorych tretina sa pouziva na nahradne diely.mali dostat na zaciatku pomoc taku ,ako zssr v 2.sv.vojne
ja som videl divadlo,nemocnicu.....a rozbombardovane cele mesta
co je absinent?
rusi sa z medzinarodnych spolocenstiev uspesne vylucuju uz niekolko rokov.vlastnou hlavovu ako by povedal pan fico
trapne.ale na to sme si u teba zvykli
to malo byt akoze vtipne? nie nebolo.trapny si a kazdy den tu ukazujes svoju obmedzenost
primerie.dokedy ti to mam opakovat.primerie je pokoj zbrani
je vykurovacia sezona
pedro-daj si este jeden poldecak a chod spat
vojnu zacalo rusko.a pricinou je mentalny stav putina a jeho kumpanov
tak sa s nimi nebav.staci ,ked nebudes robit zo seba hlupaka
Odporúčame