najmudrejsi tankista sa ozval.nieco konkretne k debate,alebo na to nemas mentalne vybavenie?
najmudrejsi tankista sa ozval.nieco konkretne k debate,alebo na to nemas mentalne vybavenie?
2 dnovy nick a tie vyrazy -Zase mate pacale v seregu-
to pouziva len jeden trolo odtialto.skus hadat ktory
ty ich zostrelis.lebo T90 ma ine 125mmm naboje....take co nemaju nikde na svete iba v rusku
zmena nicku trolo?
a ako je to teda s tymi nabojmi do T90? stale si mi neodpovedal pan expert
to bolo k teme.verim,ze ty muskovi zostrelis tie druzice.mas specialne naboje do tankov.a bol si aj na vojne ako kuchar
neda sa najst nieco co neexistuje
Pisky je zakliate miesto,ktore rusaci kazdy mesiac dobyju....nieco ako ficova dialnica do kosic
pan expert potrebujm odbornu radu.mam doma CZ75-B 9mm luger.chcem si kupit CZ P-10 M 9mm luger.otazka na teba-mam si kupit do novej aj nove naboje,alebo mi stacia tie co mam doma?
skus ten dvojnasobok
tie Pisky ste uz dobili?
ty bys to zostrelil aj z tanku T90 so specialnymi nabojmi,ake nemaju nikde na svete len v rusku
strasna demagogia
niekedy z chorej hlavy.hitler je pekny priklad.a putin detto
u slovenskych brancov? to sa nepocita.ti strielali s drevennymi atrapami
nikdy neplatila
uz si si niekedy vystrelil zo zbrane? okrem vzduchovky na kolotococh
ty tankista si jeden z 10 pomatenych clenov rusackej uderky
video som nevidel.dotycny ziadne nedal.ale napisal letecka bitka.a to si neviem predstavit
moskva=moskva
Odporúčame