a uz nedristaj...
on ma erekciu len pri prejavoch blahu a putina
mafia vo vlade,mafia v policii,mafia v justicii? to bola slooda?
municia do ruskych tankov je standartizovana uz 50 rokov.125mm
vazne? nepise ten mariuopol o cenzure na socialnych sietach? co do toho tahas ukrajinu?
zacni pouzivat ten rozum o ktorom pises
bavime sa o tankoch t90 a municii,tak co tu splietas o PVO?
nenavidiet ludi za inu rasu,alebo vieru asi nebude v ziadnej moralnej norme
na to nemoze odpovedat,lebo by sa strapnil a priznal,ze je obycajny trolo
uz 5x sa ta pytam,ako je to s tou municiou a tankami.
ten co striela v bratislave bol podobny tebe.tiez veril alternativnej praude na konspiracnych weboch
no ako je to s tou municiu a tankami ?
a preco myslis,ze nemaju municiu do tankov? ked teda pouzivas hlavu
vazne? preco myslis,ze nemaju municiu do tankov?
to robis aj ty.v kazdom druhom prispevku pises o nejakych banderovcoch....ty,priamy potomok gardistov
to bola velka mudrost.a nepytal som sa sice teba,ale skus odpovedat na otazku.
a co je normalne pre teba?
jojoooj,ty si tupucky
to je nejaky rusky film?
Odporúčame