a co je normalne pre teba?
a co je normalne pre teba?
jojoooj,ty si tupucky
to je nejaky rusky film?
vypada to tak,ze na potemkinovcov ziadna mobilizacia nebude treba
1989 odisli,zssr sa rozpadlo 1991.
nevies po slovensky ale dokumenty osn mas nastudovane trolo
patriot.ale rob zo seba blbecka dalej
ak by bolo hlasovanie tajne,tak rusaci neziskaju ani 5 hlasov.
a co ma ustavna vacsina-ta uz nie je davno- plus tie dalsie blaboly spolocne s trestnych stihanim hlavy sumracnickej mafie?
ale slovensko ma PVO ty prazdny sud
kolko vojakov sme mali za ministrov? aby si nemusel googlit ,tak ti poviem ze dvoch.a odkedy ludia volia ministrov?
je.ale to dobre vies.a s300 sa hodi max na bombardovanie a strasenie civilov
s300 je nanic.aj rusaci s nou bombarduju civilov
to sa mylis.prichod dovolenkarov v 2014 na ukrajinu si pamatame vsetci
z nasich penazi fico postavil dialnicu do kosic...len po nej stale nejazdime
bojaschopnost mojej krajiny je hodne zla,bez ohladu ci nejaky hrdzavy srot niekomu poziciame alebo dame.za stav nasej armady moze viacero faktorov.jednim z nich je aj dohoda nato s ruskom,kolko a ake zbrane mozu mat krajiny byvalej VZ pri vstupe do nato.dalsim faktorom je bacovanie politikov....zvlast SNS bola ukazkova.a preto sme v takej organizacii-NATO-,ktora nas ma chranit.takze mozme dat ukrajine aj vsetky ulozenky vetriesok a nasa obranischopnost sa nezmeni
nepletiem.rus nevie kde ma hranice statu,takze domov nema.pocet vojenskych konfliktov a napadnutych krajin o tom hovori celkom jednoznacne
fico je mafian a ma pravo na jedno teple jedlo v leopoldove
branit sa je OK.byt agresor je zle,aj keby pouzival vidlicky a noze
budete mat na sumracnej silvestrovsku sou? daj pozor kradne sa tam...
Odporúčame