to si kde zistil tankista? na slovensku 100E
to si kde zistil tankista? na slovensku 100E
ja ne,aly s tymi specialnymi nabojmi do tankov ake maju iba v rusku,by si mohol.ty mas naucene moderne sposoby boja.len by si nas mohol poucit,ktora cast tej ruskej agresie bola moderna
apon ich mohli obliect do uniforiem.chodia kazdy v tom ,co niekde ukradol
ty tankista rozumies aj dronom? takze tie iranske stoja 500evry?
ja tu netvrdim,ze ma to nezaujima trolo
vtipalek s novym nickom dorazil.kde sa nachadza belgorod?
ale si tu nonstop ako keby bol
sa strielaju rusaci.je tam vzbura
co ty vies o vojne tankista?
inak ani teba tankista.si tu na smiech
hreje ta to pri srdci? daj sa liecit
ale meles nezmysly trolo....
lebo ty si prisiel prave zo zakopu trolo...
nacvicuju nastup do zinkovych truhiel
nasli tam specialne 125mm naboje do T90 pan tankista
inak reagujes na clanok zo vcerajska.....a to prirovnanie o ceruzke v peracniku na teba asi plati
ked to povie gardista tak urcite
gardisti ako ty
Odporúčame