v tvojom biednom zivote ti nic ine ako lezat na zemi nezostava.jedine co si dosiahol,je zarabat si ako rusky trolo
v tvojom biednom zivote ti nic ine ako lezat na zemi nezostava.jedine co si dosiahol,je zarabat si ako rusky trolo
keby sa rusaci vzdali v 1942 mohli sme ho mat zadarmo
1991. rozpad varsavskej zmluvy a vsetci zucastneni podpisali zaverecne komunike o tom,ze kazda krajina si moze vybrat za spojenca koho chce.
mimozemstania?
rusaci a ich trolovia maju iny kalendar a ponimanie casu...pekny priklad su 3 dni trvajuce nekonecno
nemusis nic dokazovat.staci urazit....internet to zvladne
zo svojho by mohol.spolu s ficovimi nakradnutymi ,by to mozno aj vyslo
skor by ste nemali tolko verit robovi s jeho PR akciami ako je referendum
este mame smeracke zlate tehlicky a mince
kradli aj oni,ale pre slovensko urobili asi najviac
historicky ma ukrajina skor pravo hovorit si,ze su rusaci ako kremel
na oslovenie rusi ma ukrajina vacsi narok ako kremel
preco ides s takymito primitivnostami na diskusiu a nelepis si to na facebook?
dohoda bola,ze kazda krajina z rozpadnutej varsavskej zmluvy moze vstupit do nato.a o historii krymu si mozte precitat tiez.patril kdekomu,takze alebo uznavame medzinarodne zmluvy a je ukrajinsky,alebo nemusime uznavat,potom ho mozme dat tatarom.
v alternativnom-kremelskom-svete
v 1945 nas oslobodila cervena armada...pritom to boli ukrajinci
preto sa z ruska uteka prec a nie opacne?
mas pekne pokruteny dejepis.si chodil len po 5 rocnik ZS?
"legitimna" vlada dosadena rusmi......v afganistane za 10 rokov zomreo tolko co teraz na ukrajine za mesiac.sa rusakom prestava darit?
Odporúčame