"legitimna" vlada dosadena rusmi......v afganistane za 10 rokov zomreo tolko co teraz na ukrajine za mesiac.sa rusakom prestava darit?
"legitimna" vlada dosadena rusmi......v afganistane za 10 rokov zomreo tolko co teraz na ukrajine za mesiac.sa rusakom prestava darit?
to bolo vyhlasenie-za 3 dni v kyjeve..
a podobne somariny ,ze za tyzden na svk hraniciach,co tu trolovia vypustate
pekne to rano zacinas.2 ludom si vynadal do tupcov a hlupakov.mal si na ranajky 2gramy bieleho?
naco vyjadrujes nazor,ked nechapes.normalne sa spytaj mudrejsich...na zaciatok-rus je na ukrajine agresor a vrah.UA sa ho snazi vyhnat.a dari sa jej,lebo rus uz nasadil zalohy,kucharov,zelezniciarov a teraz skusa basmanov.zostali mu uz len dochodci
urcite? to co si napisal vypada ako po 2gramoch bieleho
skus intravenozne,ked ti snupanie skodi
neodkroja.demokraticke krajiny si ctia zmluvy o hraniciach.ale rusko pride o sibir,krym a kaliningrad
zato v kremli uz do smiechu nie je nikomu.a vsetci prestali pit caj....
to si hovoris kazde rano pri pohlade do zrkadla?
do volieb ty uz budes mat cast trestu odsedenu....
na liecenie do pezinka
to budes mat asi najvacsiu vyplatu kolaborant
pan zilinka by mal konat hned kolaborant.a ten budes aj po volbach
putin je synonymum klamstva....ale v stredu ti odchadza vlak do ruska kolaborant
teba volby nemusia trapit kolaborant...bud budes v base,alebo v rusku
po SOBRakoch zostali len prilby....rozpraseny pred tyzdnom
to bude v tomto storocii?
co vratime madarom koli uhorsku a co cechom koli velkej morave? predtym este germaske kmene.....
uz balis kufre kolaborant?
strana SMER oznamila,ze buducu stredu vypravi mimoriadny rychlik do ruska pre vsetkych kolaborantov.sprievodca bude pan blaha.pan fico nepojde,ten odleti do teplych krajin
Odporúčame