zo zeme
sukromnych nacistov tzv.vagnerovcov si plati rusko,ked vojna zacala,horda rusov sa vyrojila na nic netusiacu ukrajinu,takze ten pomer co si napisal je velka blbost....80km tazkej techniky namierej do kyjeva.....ty si uplne mimo realitu?
krym bude buduce leto uz v EU.budu paradne dovolenky
aku knizku ma rusky minister obrany?
za vojny- polny sud a obesenie na najblizsom strome
1000 je malo.ja by som chcel do kazdeho okresu jednu zakladnu....necitim sa bezpecne v blizkosti sialeneho ruska s jadrovym arzenalom
dakujeme za pribeh,ale nic to nemeni na tom co som povedal
takze rusaci nebombarduju uz 7 mesiacov ukrajinu?
skus sa vyjadrit k tomu dnesnemu ruskemu utoku na civilne budovy v charkove.zas mali himarse na balkonoch?
tebe tie ypsilony tiez nesedia
kaliber je rusky trolo,ten bol strielat cecencov,gruzincov a v podstate mozme vymenovat dalsich 50krajin ktore bolsevici napadli za poslednych 100rokov
u nas na jarmoku bolo viac ludi
od aprila tohoto roku.klamar ako cely kremel
buduce leto chodime na krym,ktory bude sucast EU na dovolenky
to musia byt tazko zarobene peniaze-obhajovat utekajucich rusako,ktorych uz neznasa cely svet
to iste sa mozme pytat teba v opacom garde
preco tvrdis,ze je to cudzi konflikt,ked tu 20hod denne obhajujes rusov?
Odporúčame