a vsetci sme sa z neho posra....z blazna bolsevickeho
a vsetci sme sa z neho posra....z blazna bolsevickeho
len ziadne referenda nebudu.....
tebe tu nikto neveri.si tupelo ,co nedokaze do 10 naratat
to ake tupelo ma sluzbu za kremelskych trolov?
kremel este 2x zmeni plan spec.operacie a tym uz skoncia vsetky dostupne moznosti klamstiev pana putina.a ty ako clen 5.kolonie si mal s pedrom uz sediet v lietadle do moskvy.obleceny do maskacov,kolaborant
musi to byt fakt tazke byt kremelsky trol.argumenty ziadne,len klamstva a urazky.uz sa nesnazite ani klamat propagandou,uz len prizemne urazky....dokazes sa pozret do zrkadla?
suhlasim,ze si sprosty.a caputovu nema kto odstranit....urcite vy trolovia z internetu to nebudete
ty si zas vyvoleny s jasnym a rozumnym pohladom.dosiahol si toho citanim hladny sprav a zjem aj vlek?
nie je,lebo volime laviciarov a zlodejov
makaju aj no dalsich weboch.peniaze si musia zarobit
ak su u vas a ty v robote,tak ti obrabaju zenu
ty si riadny komik.nauc sa to naspamat a mozes robit stand-up
namiesto tych pozatykanych v moskve by sa mohla prihlasit nasa 5.kolona na cele s pedrom...
lenze policia v moskve funguje lepsie ako cela ruska armada....car putin myslel na svoju obranu
co na to signatari budapestianskeho memoranda?
ta druha moznost sa nepohybuje ani v rovine teorie...vacsia pravdepodobnost je,ze zem bude mat dve slnka
ked niecomu nerozumies,nemusi to znamenat,ze niekto fetuje.este by si mohol byt mentalne zaostalejsi
Odporúčame