kolko krat uz to urobili za posledny pol rok? lebo su miesta,ktore obsadzaju pravidelne kazde 3 tyzdne
kolko krat uz to urobili za posledny pol rok? lebo su miesta,ktore obsadzaju pravidelne kazde 3 tyzdne
kde je vojna?
stary manual.v tom mali vysoke straty.v novsom manuale uz je takticky ustup bez strat
na zaciatku bola chyba skolskeho systemu na slovensku.potom sa pridala ruska dezinformacna vojna a vysledok si ty
este maju 2 dni.dorazilo 1300 kadyrovych kozo.ebov....ti to otocia..
z tankistov urobia vysadkarov.budu doma lietat z okien
agenti by mali mat inteligenciu.ty si obycajny trolo
rusaci zas nahlasia vysoke straty ukrajiny v pomere 1:10
viera je v zivote dolezita...umres stastny.sice sprosty,ale stastny.a to je dolezite
ale dohliadaju nejak slabo.nieco ako muzici na donbase
Na základe dohody o prímerí, na ktorého dodržiavanie dohliada zhruba 2-tisíc ruských vojakov.
preto ti odporucam psychiatrov.tvoje ego ti nedovoli myslienku,ze nie si v poriadku
to uz bolo po 14 rocnej vojne...v tej sa zssr akuba hodne angazovali
ziadne smernice nehovoria o tvojej poruche
ten prazdny sud dokaze spojit cssr a dzurindu.....to nevymyslis,to je ficovolic
tu fantazmagoriu o tej hypersonickej zbrani mas odkial?
nestazujem si.2 monitory-na jednom pracujem na druhom sa zabavam tu na diskusii
o tvojom zdravi by malo rozhodnut kolegium psychiatrov a ne ty.tvoje ego uz zastrelo zdravy rozum
kava,ciga,ranajky.bez toho by sa jednoduchosti kremlobotov a ficovolicov nedali citat
rusi ako narod ano.rusko ako stat minimalne
Odporúčame