preto ti odporucam psychiatrov.tvoje ego ti nedovoli myslienku,ze nie si v poriadku
preto ti odporucam psychiatrov.tvoje ego ti nedovoli myslienku,ze nie si v poriadku
to uz bolo po 14 rocnej vojne...v tej sa zssr akuba hodne angazovali
ziadne smernice nehovoria o tvojej poruche
ten prazdny sud dokaze spojit cssr a dzurindu.....to nevymyslis,to je ficovolic
tu fantazmagoriu o tej hypersonickej zbrani mas odkial?
nestazujem si.2 monitory-na jednom pracujem na druhom sa zabavam tu na diskusii
o tvojom zdravi by malo rozhodnut kolegium psychiatrov a ne ty.tvoje ego uz zastrelo zdravy rozum
kava,ciga,ranajky.bez toho by sa jednoduchosti kremlobotov a ficovolicov nedali citat
rusi ako narod ano.rusko ako stat minimalne
ako tomu moze niekto verit?
od 6 som v praci...mozem ti tu printnut moju dochadzku
ty do nej musis byt strasne zalubeny.ako romeo do julie.a tvoje prispevky su len ziarlivost
rozpravas o nate ako o zivom tvorovy.nato je organizacia,do ktorej moze vstupit kto chce
to iste robilo zssr a ostatne socialisticke staty....
tak sa nim riad a nevypisuj blbosti po nete
bojovat sa bude do posledneho okupanta na ukrajine
uved zoznam.som zvedavy na to vzdy a vsade
to nevyvracia nic z mojho tvrdenia....
trosku to skus rozvinut...ako mal hitler znicit zssr ked boli spojenci?
ano benzinka...a co sa tyka potemkiady tak ziskali vsetky medajle
Odporúčame