ale ty,co ma jasne instrukcie z kremla a pevnu odmenu za kazdy prispevok,v tom ma jasno
ale ty,co ma jasne instrukcie z kremla a pevnu odmenu za kazdy prispevok,v tom ma jasno
letectvo ste znicili,PVO a himarse tiez.vojsko ste zdecimovali a teraz ste dorazili aj delostrelectvo.uz mozte poslat putina na medvedovi a ten obsadi celu ukrajinu.vy bolsevici ste neuveritelne sikovni
obcania sr su hlupi,lebo maju nejaku vladu a parlament.na to co sa tu porobilo za 30rokov by stacil generator nahodnych cisel.ten by to uriadil mozno lepsie
ua nepotrebuje vitaztva,lebo rusko sa porazi samo....
pred mesiacom nasadili elitnych namornikov ako bigosov,teraz nasadzuju basmanov a zelezniciarov...
rusko zazije strasnu hanbu
putin tam rozdeloval nakradnute zachody a pracky
aspon ze to priznavas.pisal v clanku,ze sa to deje dlhe roky.takze judr fico tej mafii velil?
imervektin rozotrety ?
putinovi zlomi vaz pad z okna,kedze caj nepije
to debile tiez nie je spisovne pan docent
pan vtipny sa dostavil.a ten dunaj by si vedel najst na mape?
rusaci municiu vystrielali panubohu do okien,takze teraz dostavaju plavky na preplavanie dnepra
na severe rusaci bombarduju svojich.potemkinovci uz bombarduju aj vlastne uzemie
hoax mas v trenkach.toto je cista praca potemkinovcov v ruskej armade.bombarduju vlastne uzemie,jadrove elektrarne.....holt ,ked mas plne ruky zachodovych mis ,nemozes presne mierit
municiu.naco posiela municiu,ked ste vy trolovia vsetky himarse znicili.z neandrtalcom je lepsia debata
ked som bol ja na zvs,ty si sa hompalal tatkovi v miesku
asi nemaju municiu-to by sa dalo pochopit.ale vy trolovia tvrdite,ze ste vsetky znicili
co robim ja nie je predmetom diskusie.ale nezarabam si trolovanim
Odporúčame