poslednych 100 rokov prebralo stafetu rusko.
poslednych 100 rokov prebralo stafetu rusko.
to je ta demokracia,ktora sa vam bolsevikom nepaci.
tie tupe ho.ada nemaju co na futbale robit
myslel som bonifaca.hlavne ta veta ako sa rusaci poucili z vlastnych chyb je neskutocna
dnes zatial najvtipnejsi prispevok
na ake? ruske prvosledove elitne jednotky su rozprasene.putin nasadil 50 rocnych zelezniciarov a basmanov...to bude hanby v rusku
rus nam tiez nic nedal,ale zobral.a na ukrajine nezomieraju americania
aj anicka mrkvickova,ked ta obvini a sud ta odsudi,tak pojdes do vazenia.a ty ako kolaborant pojdes tiez
a uz vyletel z okna?
ale ty,co ma jasne instrukcie z kremla a pevnu odmenu za kazdy prispevok,v tom ma jasno
letectvo ste znicili,PVO a himarse tiez.vojsko ste zdecimovali a teraz ste dorazili aj delostrelectvo.uz mozte poslat putina na medvedovi a ten obsadi celu ukrajinu.vy bolsevici ste neuveritelne sikovni
obcania sr su hlupi,lebo maju nejaku vladu a parlament.na to co sa tu porobilo za 30rokov by stacil generator nahodnych cisel.ten by to uriadil mozno lepsie
ua nepotrebuje vitaztva,lebo rusko sa porazi samo....
pred mesiacom nasadili elitnych namornikov ako bigosov,teraz nasadzuju basmanov a zelezniciarov...
rusko zazije strasnu hanbu
putin tam rozdeloval nakradnute zachody a pracky
aspon ze to priznavas.pisal v clanku,ze sa to deje dlhe roky.takze judr fico tej mafii velil?
Odporúčame