si mimo temu a mas zaseknuty capslock
si mimo temu a mas zaseknuty capslock
mat radost zo zavrazdenych civilov je vazne uchylka.na to ti ani imervektin nepomoze
a co si chcel svojim prispevkom okrem trolovania povedat.treba ti tu odcitovat kedy klamal kremel?
chystali.az po nemecke hranice
kremel tvrdi,ze plyn spaluju,lebo ho nemaju kde predat.ropu rozdavaju po tankeroch a ukrajinu chcu obsadit koli obiliu ,aby mali co zrat
kremel nema o kom rozpravat.neviem ako nazvat vrahov deti ,ktori sa ovesaju zachodovymi misami
putin pri kyjeve.....historia sa opakuje.len vodcovia sa menia
7 mesiacov ukrajinci ustupuju,rusaci podla vas trolov uspesne dobyjaju ,len podla mapy je to inak.ako by si vysvetlil,ze o 200dnoch uz nie su na colnici vo vysnom nemeckom?
imervektin vtieraj do srsti
navstiv pengiho.on vedie psychiatricke sedenia vasej trolej skupiny
typicky trolo.napisat klamstvo s odkazom dohladaj si...
pozeram teraz ten the economist a nemozem to tam najst.vies mi poslat link? zatial som nasiel len ze rusaci budu najhorsi v HDP
maju v rusoch skveleho ucitela
slovalco mali zavriet uz pred 10 rokmi.to je moj nazor.tym ludi by stat v pohode platil s dotacii co daval firme a na usetrenej elektrike sa mohli ludia vozit po zeleznici zadarmo
stale hovorim,ze skoly na SK by sa mohli zavriet.kazdemu do ruk tablet s jutubom,fejsbukom a mame do 2 rokov odbornikov na vsetko
ty si dosiel z buducnosti?
to co pisu v USA si ty nikdy neprecitas v tej ruskej propagande ktoru hltas
o tom je diskusia,reagovat na prispevok.ja som polozil konkretnu otazku konkretnemu cloveku.teda dufam ,ze konkretnemu,ze to nie je len tvoj dalsi nick
ty si jeho psychiater?.vypada ,ze tu liecis vacsinu trolov a kolaborantov
ak by neisla,mozes tam ist ty.bude to pre slovensko lepsie
Odporúčame