mas dobre vylestenu gulu?
mas dobre vylestenu gulu?
tam uz je od februara ako tvrdite vy trolovia a kolaboranti
teba som sa nepytal.myslim,ze mi dokaze odpovedat na jednoduchu otazku aj sam.ale ak si jeho hovorca ,tak poprosim odpoved na polozeny dotaz
tvoja virtualna realita je zaujimava.ale otravuj s nou svojho psychologa
co tu strasis svojimi fantazmagoriami? alebo je to len platena propaganda?
tebe z gauca v obyvacke sa ten svet zda byt aky?
ty sa strkas kam?
ty si sa natrel imervektinom?
tak nam povedz kto ma tu najdrahsiu armadu sveta
hlavne ze nepolavujes ty.a od zaciatku tvojej sluzby/8:00/ si to tu zaplavil grcmi
hovoris o tom stavbarovi,co nosi generalsku uniformu v kremli? este ho putin nevyhodil z okna?
hovoris o tej JE co si rusaci bombarduju zbludilimi strelami?
a co pisat na tvoje sprostosti?
uz ste sa tu vygrcali vsetci 15 bolsevici?
miliony rozdavaju na dividendach a maju 1 turbinu.to rusko je potemkinovo
Odporúčame