spachal samovrazdu. preco sa ty snazis navodit svojou otazkou-kto ho zabil?- nieco ine?
spachal samovrazdu. preco sa ty snazis navodit svojou otazkou-kto ho zabil?- nieco ine?
absolvoval som uz 6 kol tohto celoplosneho testovania.do prace chodim stale a stale som negativny.to je dokaz,ze celoplosne testovanie situaciu nezhorsuje.kazdy so zdravym rozumom to vie,iba ty nie.asi nevies preco?
preco si myslis,ze na menezovanie nemocnice je najlepsia odbornost doktor?
vadi ti,ze su to tvoji? doteraz ,ti to nevadilo,ze si mohol sediet vo vysetrovacke rok bez sudu?
tvoje prispevky smrdia trestnou cinnostou...a este hlupostou
brhel,hrasko,majsky,kotleba.......to je len za posledne obdobie....
za smeru nedostali ani tie respiratory.ruska sme si sili samy.to je fakt aj bez troch vykricnikov a velkych pismen
ktora verzia bude dnes na ficovej tlacovke ?osobne zlyhanie jednotlivca alebo dakovacka?
tebe ohrozuje zdravie tvoj dodavatel internetu....mali by ta odpojit...uz mas penu na ustach
uz tam nie je kovacik.nic sa prekryvat nebude.a teba niekto znasilnil cez nos? zelal by si si inu dierku?
mala.....poslednych 30 rokov. kazda nova vlada kryla zlodejiny starej a kradla este viac.slovensko ma radost,ze sa tento kolotoc zlodejin skonci
kde sa spominaju miliony zisku? len vo vasich smerackych kotrbach...
Odporúčame