Podplatenou kocnerovou justiciou
Podplatenou kocnerovou justiciou
hranol je krajsie ako kvader pre precedu
to je len reakcia na bojanovicov prispevok napisana v rovnakej mentalnej urovni....dristat somariny mozem aj ja.ci nie? to mozu iba vyvoleni?
vyjadrovat iny nazor ako mas ty nie je na skodu.nikto nie je majitelom univerzalnej pravdy.alebo ty ano?
vyhraj volby mozes vsetko-ale to bol niekto iny zo smeru,ci?
fico? ale ze ho na prednej hore z toho mozno vyliecia.ale musi sa snazit....pol roka ziadne tlacovky
najlacnejsi benzin za matovica.igor je najlepsi.....ficovolici,kedy sa zobudite? fico vas okradal aj na benzine.
vyrazenie fica z premierskeho kresla je najlepsie co sa mohlo stat.teda hned za vyhodenim meciara.ale to je jak tatko so synom
riksa ahoj.tebe sluzbukonajuci lekar dovolil internet?
13 dochodok doteraz nikto nedostal.smer ho sice sluboval tak ako dialnice 12 rokov,ale nedali ho nikomu
Nakradol a ma ich na belize a aj inde
kolko tlacoviek da dnes este niekto zo smeru?
kocner je podvodnik este z meciarovskych cias.postupne zvysoval svoj level az na to,ze montoval kamery u trnku,lustroval ludi na policii.......na take zviera ho nechala vyrast firma smer s.r.o
ma.sirokeho vila to jasne dokazuje.aj kaliho hotel v abudhabi
slovenska je prazdna.tu ste vycicali do sucha
Odporúčame