Zbavit sa ho chceli uz pred volbami.len bol stale s mariou a konakom zamknuty
Zbavit sa ho chceli uz pred volbami.len bol stale s mariou a konakom zamknuty
Nebol schopny zastavit pociatka,vazneho......a potom vlastne nikoho.
Nic nabozenske....doteraz raje navstevovali len "nasi ludia".slovac dostala poukazy do tater,3smenky v robote a dierave cesty
Po tom idu uz 20rokov a stale nic.aj kocner uznal,ze matovic je cisty a nic na neho nema
Bude raj.150 poslancov s 300 asistentmi je fakt zbytocny luxus
Este by si sa za to mohol ospravedlnit slovensku,ze si podporil ten bordel v state,co tu smer dovolil
Ste sa tu sumracnici vsetci zbehli.od strachu?koho vam naka zobrala?
Sirokeho vilu zaplatil kto?zeby oucania? A ten zoznam za poslednych 30rokov je strasne dlhyyyyyy
Obsadili celu sumracnu.precedu zobrali rovno z tlacovky
Svedwlifko nikoho nikam nestiahne....hlbsie sa uz neda ist
O smere sa budu ucit.to co tu sposobili za bordel za 12rokov by sa ucit malo.to by mal byt povinny predmet
Odporúčame