hlavne ze mame tu ficovu dialnicu do kosic
slovenska je prazdna.tu ste vycicali do sucha
Usli ti tam nejake 0.100 tisic nebolo ani na uplatkoch
Pelle by najlepsie urobil,ak by zaniesol uctovnu knihu uplatkov v smere na prokuraturu.
pan richer bol odbornik na co? okrem navstev cisteho dna a poslaneckeho bufetu
Paraziti z regionalnej sfery /primator,prednosta uradu...../uz boli v poslednych reg.volbach nezavisli.kam pojdu podnikatelske struktury to neviem.cas ukaze
Lebo za vlady smeru vsetci bastrnakovci,kocnerovci nedojili tento stat.ozaj si tak zaslepeny?
Zbavit sa ho chceli uz pred volbami.len bol stale s mariou a konakom zamknuty
Nebol schopny zastavit pociatka,vazneho......a potom vlastne nikoho.
Odporúčame