blaha by ti mohol kupit klavesnicu.zacinas v tom rozculeni sifrovat
blaha by ti mohol kupit klavesnicu.zacinas v tom rozculeni sifrovat
tlacovku bude mat urcite fico.pelle mal vcera.dnes asi zverejni aj fotky
krizu maju v smere.fico ma na pelleho fotky od kocnera.co ma pelle na fica?
odviruje a dari sa mu.pocty vyliecenych o tom svedcia.ale konecny ucet dostane pelle
to je naschval,aby si sa mohol rozculovat
bude.vsetky idu na vrub pellemu.on to tu zaviril.
pelle nechal zavirit slovensko virusom na ktory nie je liek.teraz este fico na neho vytiahne fotky.....to je asi koniec rozpravky o skvelom pellem
ano.vezu ich po novej dialnici ko kosic
je to problem.virus ti nesvieti na cele ako dioda,podla ktorej by si to triedil
skus nieco zo svojej hlavy.a ne rozpravku o svieckach
kolko ludi zo svedska bolo na lyzovacke v rakusku a taliansku? kolko svedov maka v anglicku a rakusku a vratilo sa domov?
ano.zoberu ho na vystavu zabasnutych smerakov
neoperovali iba tvoju hlavu.inak sa funguje v ramci moznosti,ktore tu zanechalo bacovanie smeru
my nechceme mudre deti.nase musia makat v tovarnach a volit smer
tvoja je nevyliecitelna a trva cely zivot
vsetko bezi ako po masielku.naka vas pretriedi zachvilu
vystraseny vypadas len ty.podla poctu prispevkov musis mat uz v trenkach
Odporúčame