vsade bol ,vsetko videl a aj VS ma.a aj svoj nazor.a preco nadavas v kazdom prispevku sokolik moj?
vsade bol ,vsetko videl a aj VS ma.a aj svoj nazor.a preco nadavas v kazdom prispevku sokolik moj?
uz si si vsimol,ze sa bavis sam so sebou?
betari su to.urcite sa mrnuskali medzi sebou :)
tvoji kradli 12 rokov na zaklade existujucich zakonov?
Briliantna dedukcia.sherlock je oproti tebe amater
Viem.to nie je hanba.stacilo chodit do skoly a citat.ono to uz pride samo
Ano laska.ale davaj pozor na tlak
Akurat by pocas vlady smeru nikoho nechytili a uz vobec nikoho neobvinili
Nemam ziadneho igorka.moje lasky su pedro a dokolik
Nie srdenko.ja som cisty ako kristove oko
Netvrdim,ze kazdy.len moj dokolik berie.na tlak
Ano laska.tu zltu beries vecer
Vsetci sa priznaju,len fico stale zatlka
Tak toho potom moc nevies.mamojka sa k tomu priznal
Odporúčame