preco myslis? ja som spokojny aj budem spokojny,ked zavru vsetkych korupcnikov.za 30rokov sa tu len kradlo.vsetci o tom vedia a zavrety nikto.pan p.prezident gaspar da tlacovku,ze chytili niekoho pri predavani flase konaku a bonboniery
preco myslis? ja som spokojny aj budem spokojny,ked zavru vsetkych korupcnikov.za 30rokov sa tu len kradlo.vsetci o tom vedia a zavrety nikto.pan p.prezident gaspar da tlacovku,ze chytili niekoho pri predavani flase konaku a bonboniery
budu dalej trolovat na nete.nieco ako ty
to su kriziky za zabasnutych smerakov?
myslis,ze sefovia statnych organizacii maju nejake tabulkove platy so stropom 1200E?
budeme zrat auta...ty uz zacni rozmyslat
to je o nasom zdemolovanom zdravotnictve.pred pol rokom v case "najvacsieho rozkvetu"nasej vlasti pod vedenim strany smer isla moja obvodnej s bolestami hlavy a nehybnou polkou tvare ta ju s podozrenim na zapal trojklanneho nervu poslala neurologovi.2 mesiace cakas na neurologa a ten ju poslal na m.rezonanciu.dalsi 1,5 mesiaca.
logiku nepouzivaj.hlavne ne pri nasom zdravotnictve
u nas zomieraju ludia nonstop od nepamati
pelle vypoveda na nake proti ficovi...zacina sa boj v smere
si si este na to nezvykol sa svoj zivot?
nikto nema na cele napisane ci je zdravy alebo chory.nikto nekazal ludom sa vracat.mohli zostat tam,kde ziju,pracuju a platia dane.
tebe to nehrozi.ty prasknes od jedu
V osadach vyhral pelle.ten to tam ma iste
Odporúčame