aj si si to vypocul?
platia ti za vsetky prispevky,alebo len za nove neopakujuce sa?
aky si mal tlak ,ked si toto pisal? odporucam z hlboka dychat a pit teple kakauko
jediny spor ma fico s pellem.
zbezne sa pozres a vidis ,ze vyhrali na celom slovensku...proste vsade.viem ze ta to boli ale cas vsetko vylieci
si to nakladal do lietadla medvedik moj?
uradnym jazykom sa bavis na urade. a v lidli uz si bol?
Odporúčame