tak ako niekto vyhlasuje ,ze vsetko dobre urobil iba pelle.je tu nastavena mentalna uroven a kazdy krici to svoje
tak ako niekto vyhlasuje ,ze vsetko dobre urobil iba pelle.je tu nastavena mentalna uroven a kazdy krici to svoje
matematicky spravne,hodnota prispevku 0
a aky vyznam mal tvoj prispevok do diskusie? nic?
co ma rakovina s karantenou?
neviem kam chodia svedi lyzovat,ale nasi do talianska a rakuska odkial sa to rozsirilo do europy.a tiez nepredpokladam,ze sa tisice svedov vracaju z anglicka
zazil som vsetkych od husaka az doteraz.a priznam sa ti-raz som fica aj volil...
volby mohli byt elektronicke..tolko miliard sa minulo na informatizaciu,ze sme jednicka v elektronizacii na svete
na anonymneho cloveka,ktory ako argument pouziva zosmiesnovanie,som uplne imunny
on tu kradol aj niekto iny ako smer? a nerozdelil sa s precedom?
klamstva a zlodejiny-jedina deviza smeru....oni maju nahrabane,tebe zostanu len oci na plac
ludia si rusky usili a poctivo nosili.zavrel skoly.....za to mu dakujeme,ale to je vsetko.prizerali sa ked sa to sirilo v europe a mali to vsetkci susedia-to bolo naschval-darcek novej vlade?
ideme si vymienat videa? lebo na tych tvojich je ich tu kopec.ale prezradim ti vec od vas z kuloarov-preceda pise anonymne trestne na pelleho a ten zas na precedu.volby v smere budu za mesiac,aby mal kto precedat
kde si zil poslednych 30rokov? nova vlada je tu mesiac,co je velmi skoro mudrovat.prevzali rozkradnuty stat s covidom.
neviem kde si zil doteraz,ale pelle pocas krizy neurobil v podstate nic.vyviezli hmotne rezervy,cakali kym to sem pride a potom uz len zavreli skoly a nakazali ludom usit si ruska
o tych hovorim.akonahle sa otvoria hranice,zmizne pol smeru do abudabi za kalim.
Odporúčame