smer do volieb nevydrzi
ano.zo ziliny do kosic po novej stvorprudovke sa to da stihnut do 2 hodin
600km - po novej dialnici BA-KE za 4,5 hodiny.
totoje diskusia k clanku.ty tu places,ze ta vyrazili zo sme....
sef nbs je smerak...kazimir ,majster grafov
vsetko a vsetkych pozavieraj....a inak ake mate pocasie?
vytrhat parkety,zarubne a vodovodne baterie je uplne normalne
dankov stoziar je v skutocnost 5G vysielac
inak aj tu na pravde vymazavaju komenty.mne sa to dnes stalo
to povazujeme vsetci za vynikajuce
to tvrdim uz x rokov.volici smeru nie su schopni vnimat realitu
preto ta povysovali o hodnost vyssie.on protekciu mal ,tak vyletel hore o 8 stupnov.ty uz by si bol vesmirny admiral aj s raketou
mna si zabudol...ja to tu cele riadim.som heker najvacsi.
kde by sme zobrali bojove vrtulniky.
Odporúčame