Neviem, co je na vykonoch *Veroniky Zuzulovej take elitne. Takmer po kazdych pretekoch pocuvam v rozhlase jej infantilne rozpravky, preco sa jej nedarilo.Podobny styl vyjadrovania je v arzenale takmer vsetkych slovenskych sportovcov. Mne sa zda, ze pre Veroniku a jej otca je reprezentacna zmluva s SLA je len prostredkom k financnym prostriedkom bez sportoveho efektu.

