To, co tu tvrdi pani Štukovska, moze hovorit negramotnym Romom v nejakej osade.Formulare vobec nie su anonymne, kedze kazdy obcan ma k svojmu menu svoj identifikacny kod, podla ktoreho je mozne ho identifikovat. Ved ten kod sa tak aj vola a ma taky ucel !! No,a o tom ako pani Šuf...-ska zavadza hovori jej veta : "Mená a priezviská z tohto formuláru sa však nebudú ďalej spracúvať, budú použité iba na vytvorenie vzťahov medzi členmi domácnosti. To je pekna hlupost !

