Rus predava uz cele desatrocia za trhove ceny!!! Aj plyn aj ropu predavaju za rovnaku cenu ako napr nori
Rus predava uz cele desatrocia za trhove ceny!!! Aj plyn aj ropu predavaju za rovnaku cenu ako napr nori
A preto maju nemci lacnejsiu elektrinu
Momentalne 6kwp
Ak si si to nahodou nevsimol, tak gazprom prestal dodavat plyn rakusku, kedze ti dali gazprom na arbitraz, ktoru vyhrali
Mam fotovoltiku, vyrobim viac ako spotrebujem. A neboj aj to palivo bude za chvilu minulost
Nie je problem si dohladat, kedy omv prestalo dovazat rusku ropu
Co si mam odmontovat ja, ked nemam plynovy kotol?
Nemam plyn. Mam fotovoltiku a tepelne cerpadlo a z dlhodobeho hladiska ma to vide lacnejsie, ako plyn, ktory vlada dotuje, napriek tomu, ze odoberame ten najlacnejsi plyn na svete rusky potrubny.
A preco ten "lacny" plyn uz 2 roky dotujeme?
Urcite ho tam privitaju s otvorenou narucou, ked statne zbrojovky dodavaju zbrane ukrajincom.
Robo vybavi aj najlacnejsi plyn, aj mier. Ide sa roztrhat pre nas. Este aj zadotuje ten najlacnejsi plyn z nasich dani. Je to proste genius rovnako ako putin.
Jaaaj nula. Ved uz je po volbach
A kolkokrat spomenie slovo "mier" ?
Chod plakat pred rusku ambasadu
No proste to je dalsia neporazitelna zbran.
ten chmelar, ktoreho aj fico vyhodil?
putin chcel vratit hranice NATO do roku 1997
dunaj mam dost od ruky. kunovska priehrada by ti nestacila?
Odporúčame