Ale ved oni boli vo vlade ked to zacalo, len to uz plochozemci vytesnali z pamate. Nudzovy stav a kompletne zavretie vsetkych skol schvalila peleho vlada.
Ale ved oni boli vo vlade ked to zacalo, len to uz plochozemci vytesnali z pamate. Nudzovy stav a kompletne zavretie vsetkych skol schvalila peleho vlada.
Zariadili to antivaxeri, ktori si odmietli dat aj ten fantasticky sputnik. Liecili ste sa liekmi na odcervenie zvierat+ bromexin a vodka to istili.
V case ked sa ockovalo, malo slovensko skoro najviac mrtvych na mil.obyv. v eu. O kolko sa zvysila umrtnost na srdcovocievne prihody v takom portugalsku?
Hrdo ste zomierali nezaockovani. Ste moralni vitazi
A konkretne koho? Bukovskeho odbornika na stravu, alebo liptaka vseobecneho lekara, alebo kotlebu odbornika na liecbu covidu?
A take dristy, ze by si sa nenechal nikdy zaockovat pises teraz, ked uz vies, ze covid zmutoval na menej skodnu variantu. Ak by neumieralo sto ludi denne ale tisic a vakcin by bolo malo, vtedy by ste hovoril inak.
1/ kazdy normalny predpokladal, ze ludia sa budu chciet dat ockovat, tak ako sa ockoval cely civilizovany svet napr v zapadnej eu a preto mali v case ked uz sa bezne ockovalo nasobne menej mrtvych na mil.obyv
2/ nikto nevedel ako ten virus zmutuje, pri tom objednavani sa ratalo s tym najciernejsim scenarom. Ak by to zmutovalo do horsej verzie a vakciny by chybali, vsetci by zase mudrovali, ze sa objednalo malo...
Po vojne je kazdy general. Ked sa objavil prvy pripad na slovensku ludia vybrakovali muku, ryzu, cestoviny, kvasnice, savo. A my ideme niekomu vycitat, ze nakupil zbytocne vakciny?
A len pre zopakovanie pripominam, ze nudzovy stav zaviedla vlada petra pelegriniho 16.3.2020, kedy boli zavrete aj vsetky skoly
Nikto plochozemcom nebrani, spavit film o stefanikovi.
Myslis tych svedov, ktori mali k 30.6.2022 jednoznacne najjviac mrtvych z okolitych statov, ale tych svedov, co sa hromadne ockovali, lebo pocuvali odbornikov?
20000 ludi zomrelo. Ale vy ste moralni vitazi, kedze nie ste zacipovani. Uz len nosit alobal na hlave, aby vas neovladali cez 5 g siet
Kotlar a machala to vysetria. Oni nakoniec odhalia to sprisahanie, ze tam boli čipy a nimi teraz ovladaju ludi. Aj toho teroristu, co strielal na fica, aj toho urcite ovladal soros cez cip
cele desatrocia odkladali rusi peniaze do fondu narodneho bohatstva. mohli mat zato cesty, vodovody... veci, ktore su v civilizovanej krajine bezne. ale oni radsej "investuju" do nabojov.
Aky je rozdiel medzi prepustenim a prerusenim vykonu trestu odnatia slobody?
Paralelna historia plochozemcov v praxi. V 50tych rokoch sa obvineni po muceni priznali, ucili sa naspamat ako budu vypovedat pred sudom...
Ale ved nam je jasne, ze pre plochozemcom je tento postup v poriadku, teda, ze minister nie sud, rozhodne o prepusteni z vazby.
Rozhodol o prepusteni z vazenia cloveka, ktory bol pravoplatne odsudeny
Sud uz 2x rozhodol, ze je vinny
Kto ho zvolil v roku 2014?
Nova doba. O prepusteni nebude rozhodovat sud ale minister
A kto ho zvolil v roku 2014?
Odporúčame