opytaj sa poliakov. myslim, ze tomu hovoria historicka skusenost
opytaj sa poliakov. myslim, ze tomu hovoria historicka skusenost
ukrajina tlaci hlavne na madarsko, ich sa to dotklo neporovnatelne viac ako slovnaftu. a asi to nebude ziadne prekvapenie, ved s orbanom su stale na noze
opytaj sa poliakov a pobaltske staty preco chceli tak rychlo vstupit do NATO
takuto hlupost mozes napisat len ty a tebe podobni. drviva vacsina exportu isla par km za hranice. predstava, ze to budu vyvazat napr do azie je neuveritelne naivna
toto je vysledok ficovej uzasnej polity na 4 svetove strany. SR je sucastou eu a nato, kostra nasho priemyslu vyvaza drzvivu vacsinu do eu. eurofondy a plan obnovy ide z eu, no tak nebudem plut na eu kde sa da
ved pise, ze konci vynika na export. a konkretne kde to bude slovnaft vyvazat ak nie do eu?
az nato, ze slovensko s madarskom je v drvivej mensine. som zvedavy, ako chce fico vybavit predlzenie vynimky pre slovnaft. lebo svet nefunguje tak, ze ja ta dnes oplujem a ty mi zajtra pomozes
ma vybornu taktiku: v kuse pluje na brusel a potom chce aby mu brusel pomohol. som zvedavy ako vybavi predlzenie vynimky na export
hahaha
A ešte silnejšie boje ako pred vyhlásením prímeria sa rozhoreli pri meste Debalceve, kde povstalecké oddiely obkľúčili niekoľkotisícovú ukrajinskú posádku. Ukrajinské jednotky sa nakoniec z mesta stiahli a boje o Debalceve sa stali symbolom krehkosti a ťažkej vymáhateľnosti minských dohôd.
https://spravy.rtvs.sk/2022/02/svet-obvinuje…
takze tie rozpravky ako ukrajinci porusovali vsetko a rusi nic, to si nechaj na vecer do krcmy
vsetci chcu vojnu len putin mier. hahaha
hahaha. ved cely problem s ropou je len a len vdaka ficovej uzasne politike na 4 svetove strany - v jednom kuse pluje na brusel a ukrajinu a teraz zobroni brusel aby zasiahol. slovnaftu konci tento rok vynimka na vyvazanie nafty z ruskej ropy. tu vynimku vybavila predosla vlada a som zvedavy ako ju fico predlzi, ked v jednok kuse hejtuje brusel.
az nato, ze ruska piata kolona nechce mier, ale bezpodmienecnu kapitulaciu ukrajiny
Par dni dozadu bol na pravde clanok, z ktoreho citujem "objemy, ktoré prúdia cez ropovod, sú napriek odstaveniu Lukoil rovnaké". A zrazu dnes napisu: "Ruská ropa pre Slovnaft netečie na Slovensko už dva týždne".
a mimovladky samozrejme
dobry pokus
a teraz fakty: rumunsko, litva, chorvatsko nas zivotnou urovnou predbehli cca 2017, madarsko 2016, polsko davno pradavno...
asi tam brigadoval Kažimír
predany 50 % podiel za niekolko 100 mld korun, to je podla teba rozdane zapadu?
inak fico aj o Cargu tvrdil, ze to je sliepka, ktora znasa zlate vajcia a tak ju samozrejme nepredal. a tak mame paradny stratovy podnik
ano. zato populistov tam je habadej
v ramci v4 sme na tom najhorsie. to je jednoducho fakt. a ze nas v zivotnej urovni predbehli rumuni je tiez fakt.
A ak ma poliak dobru robotu v rakusku a ostane v tom rakusku, tak to neznamena, ze polsko na tom neni vyrazne lepsie ako slovensko...
Odporúčame