Rad sa necham poucit
Rad sa necham poucit
Uz vyse 70 rokov hahaha
No zjavne mas vestiacu gulu
Kazda institucia, ktora spravuje peniaze si zato nieco pyta. Socialka to tiez nerobi zadarmo.
Neboj. Drviva vacsina dochodku pojde stale z I.pilera a to budu ine megadochodky, ked bude na jedneho dochodcu robit jeden clovek. Na dnesne peniaze to vychadza tak 250 eur.
Indexove fondy v dss cca kopiruju all world etf a nikdy nemali cez 40% za rok
Indexove fondy maju od zalozenia cez 100%
Chudobna vrstva "investuje" do chlastu, cigariet a automatov.
Za posledny mesiac neznamena pred mesiacom!!! Specialne pre teba napisem od 17.7.
Ty si zisti ako sa vyvijal napr sp500 nez sem napises takyto drist
Mna len zaujima, z coho sa bude vyplacat I.pilier v case, ked bude na 1 dochodcu 1 pracujuci. Momentalne je ten pomer 1:2,5
za posledny mesiac 1600 za nvidia, amd, etf sp500 a nasdaq100
nie som odbornik, takze napisem len svoj laicky nazor:
muz - clovek, ktory ma penis, semeniky a chromozom xy
zena - clovek, ktory ma vaginu, vajecniky, maternicu, chromozom xx
takto sa da zaradit 99,999% ludi
neviem kam zaradit niekoho, kto ma od narodenia vaginu a semeniky...
su vselijake anomalie. hluchi ludia sa zdruzili v unii nepocujucich a nikto na nich nenadava a kazdy ma k nim respekt. Ludia so sexualnou anomaliou maju "hnutie" lgbt, ci ako sa to pise a obrovske mnozstvo ludi im nevie prist na meno. dost zaujimavy fenomen.
nie je podstatne, ci to nazveme rod, pohlavie, anomalia, alebo presny vedecky termin, co je v tomto pripade pravdepodobne Karyotype 46,XY
Podstatne je pripustit vobec to, ze nie vsetci sa daju jednoznacne zaskatulkovat a hlavne, ze ti ludia zato nemozu, tak ako nemozu napr zato, ze maju 6 prstov...
plochozemci sa tvaria, ze priroda ziadne anomalie nevytvara a vsetci ludia sa daju identifikovat bud ako muz a zena.
mozno to je preto, ze na dochodky ide 12 mld rocne a ukrajimcom kolko?
kto povedal, ze nema semeniky? Zatial su informacie take, ze ma vonkajsie pohlavne organy zenke. o vnutornych sa nic nehovorilo
plochozemci ako ty konecne zistili, ze nie vsetci ludia sa daju zaradit do rodu muzsky-zensky. Zrazu ste zistili, ze existuju kadejake anomalie a zrazu vam nestaci urcovat pohlavie podla vonkajsich pohlavnych organov...
zo slovenska tam miliardy rozhodne nesli
Odporúčame