ale dobre, tieto krcmove dristy si nechaj na piatok vecer, budes mat isto uspech.
a preco vlastne robi rusko to, co vyhovuje zapadu?
ale dobre, tieto krcmove dristy si nechaj na piatok vecer, budes mat isto uspech.
a preco vlastne robi rusko to, co vyhovuje zapadu?
odbornici s vysokou skolou zivota maju hned vynnika:
moze zato lgbtdi propaganda
kto povedal, ze nefunguje v ziadnej postsocialistickej krajine?
polsko, cesko su zivotnou urovnou na tom podobne ako grecko, portugalsko, cyprus, malta. o tom sa im v roku 2000 mohlo len snivat
myslene to bolo tak, ze za slovensko mozu hrat podstatne kvalitnejsi hraci. v ramci slovenskej tralala ligy to je top hrac.
konecne. ukrajinci nevedia rusov vytlacit a rusi nevedia spravit rozhodujucu ofenzivu...
ruska piata kolona bude chciet samozrejme pokracovat.
aby sa vyhli clu, tak to musia vyrabat v eu a v ramci eu sme lacna nekvalifikovana pracovna sila.
ty si dal otazku, preco sa o to krajiny biju, ja som odpovedal + reagoval som na ciste bludy škorpiona.
ja nehovorim, aby sem ta automobilka prisla, ze ju tu potrebujeme. 3 automobilky nam bohate stacili, potom sme mali napumpovat peniaze, ktore prinasaju tieto automobilky do skolstva, zdravotnictva, reforiem + motivovat tie automobilky a subdodavatelov aby sem doniesli aj vyvoj...
ako tieto dristy z vasho paralelneho sveta maju mozno uspech u vas v krcme
ake stimuly dostal cely automobilovy priemysel a kolko zaplatili na daniach pravnickych osob, fyzickych osob, odvodoch?
druhu najvacsiu dan zo zisku zaplatila minuly rok KIA, konkretne 135 mil eur, vw vyse 60 mega. 2 firmy zaplatili vyse 200 mega na daniach + subdodavatelia maju zisk + dan a odvody zo mzdy, ktoru im dava ta firma
ja len tolko, ze spominas len dzurindu. a zrazu si sam prisiel nato, ze tu bol aj isty vlado, ved kto tu vladol 1993-1998?
nehovoriac o tom, ze vacsinu podnikov po privatizacii vlastnili slovaci, ktori to rozkradli
prijmy z automobilky su vzdy vyssie ako stimuly, kotre poskytne stat. a z tych prijmov sa potom da financovat aj skolstvo...
to, ze sa na slovensku tieto peniaze populisticky vyuzivaju na socialne balicky, to uz je druha vec
to je tvoje videnie sveta. moj nazor je ten, ze ukrajinci pochopili, ze spojenectvo s ruskom im dava neporovnatelne menej ako spojenectvo s EU, ved sa staci pozriet kde sa posunul cely vychodny blok, ktory je dnes v EU a kde sa posunula ukrajina. Preto vysli do ulic, ked janukovyc nepodpisal zacatie pristupovych rokovani s EU. A toto putin nevedel prekusnut a zacal to riesit vojensky
ved to pisem. vyhodme automobilky a pasme ovce, kravy a budemem mozno aj bohatsi ako svajciari. ake jednoduche
pan fico, danko, blaha dakujeme
a co nato pan taraba? nebude ani jeden jediny statusík?
no vidis. treba tie automobilky vykopnut, past tu kravy a ovce a budeme ako svajciari.
ak sa vies natlacit do spravnej strany, tak z teba moze byt aj generalny riaditel SAŽP.
ale to je skor vynimka
neboj, stale tie automobilky mozme vykopnut a past tu kravy a ovce
tak konecne nebudu slovaci muklovat pre nenazratych kapitalistov. HAHAHA
1/ tak slovnaft a vsz bodla teba dostatocne lukrativne asi neboli
2/ nedobytne uvery v bankach boli v roku 1998 cez 100 mld korun a boli 3 moznosti ako to riesit: nechat banky skrachovat aj s vkladmi, ktore tam ludia mali, vytlacit peniaze a zvevalvovat korunu, alebo nieco sprivatizovat a oddlzit
3/ v cine je tvrdy kapitalizmus a saic je sukromna firma
tak nie len na slovensko si ta zla eu zasadla, ale aj na srbsko a este aj na vsetkych degešov s vysokou skolou života
Odporúčame