napisat taku ultra hlupost, ze 13ste dochodky su rozpoctovo neutralne. odvody sa nezvysovali, ale vydavky socialnej poistovne 13ste a rodicovske dochodky, isli rapidne hore, ten rozdiel zacvakal stat, ktory si nato zobral pozicku
a ze RRZ cusala, ved si najdi clanky z obdobia, ked sa napr schvaloval danovy bonus


