Preco je slovensko tak extremne spolarizovane, predviedli poslanci hned, ako sa dozvedeli o atentate. Blaha rovno obvinil opoziciu, naco po nom zacal hulakat procko, danko hned povedal, ze vstupuje do vojny, asi je prilis velky klud.
Politici ako matovic, procko, blaha a konspiratori zo sns rozsievaju nenavist, su vulgarni, siria bludy a konspiracie, obvinuju jeden druhych zo vsetkeho mozneho...
Fico je podla mna neschopny babrak ako matovic. Ale nasilie, agresia, strelba nie je riesenie. Tak ako doma nemlatim manzelku, ked s nou nesuhlasim.
A je aj na nas beznych obcanoch, ci sa chceme spajat, alebo este viac polarizovat. V diskusiach v online priestore by velmi pomohlo, ak by museli ludia uviest prave meno, z diskusie by odpadlo mnoho nenavistnych, konspiracnych a celkovo prispevkov, kde su uz na prvy pohlad bludy


