atentatnik bol aj sympatizantom slovenskych brancov, ale to nespomenies. nehovoriac o tom, ze este vcera ste mali zarucene infosky, ze je clen PS a podporovatel lgbt, lebo sak zalozil zdruzenie s menom duha.
atentatnik bol aj sympatizantom slovenskych brancov, ale to nespomenies. nehovoriac o tom, ze este vcera ste mali zarucene infosky, ze je clen PS a podporovatel lgbt, lebo sak zalozil zdruzenie s menom duha.
tak v prvom rade by mali ist vsetci poslanci a ministri na psychotesty.
simecka nemal nikdy hanlivu alebo agresivnu retoriku
ale rad sa necham poucit
ja sa rad necham poucit ako sa niekto z ps o niekom vyjadroval hanlivo
s ochrankou musel chodit aj prof.krcmery
spolocnost je polarizovana a spolarizovali ju ludia ako matovic, procko, blaha, taraba. dalo by sa samozrejme spomenut ovela viac mien, ale z tychto styroch nenavist priam tryská na vsetky strany
ano si konspirator, este si zabudol na lucanskeho. niekto sluboval, ze po skonceni "lipsicovej mafie" zverejnia pravdu o jeho vrazde
ano nenavistna kampan zacina byt standard a treba to stopnut. maslo na hlave ma aj koalicia aj opozicia
napriem tomu, ze mam fica plne zuby som ta nahlasil
zakladal som to mozno 15 rokov dozadu
v diskusiach, kde sa prihlasujem cez google a facebook mam uz realne meno
ja s tym vobec nemam problem
v demokratickej spolocnosti su taketo protesty normalne
inak bol aj sympatizantom slovenskych brancov, ale ti co ho chcu silou mocou zaskatulkovat toto neuvadzaju
ale ja viem, ze na slovensku je dost chrapunov
kazdopadne rec je o ps a mozno aj oni mali nejake hanlive, alebo agresivne vyrazy a ak ano, rad sa o nich necham poucit
to isteco matovicovi, prockovi a aj tebe
daj si sirup na upokojenie
a este by som dal povinnost online diskutovat len s realnymi menami
vela bude zalezat, ako k tomu postavi samotny fico. bud este zaradia vyssiu rychlost, alebo hodia spiatocku.
Ludia ako maovic, procko a spol by si tiez mohli dat nejaky sirup na ukludnenie
tak ked minister vnutra povie, ze sympatizoval s opoziciou, tak to je zdroj jak remeň
https://www.postoj.sk/155751/dnes-treba-vedi…
fotka so slovenskymi brancami. nie, ze by to bolo podstatne, ci je priaznivcom koalicie alebo opozicie, ale poniektori v tom mali jasno hned a musia to vsade zdoraznovat
co brani policii aby obvinila tebou menovanych?
"vymedzoval sa ostro voči Rusku a sympatizoval s opozíciou"
nic taketo som zatial nikde necital, takze poprosim o zdroj
simecka, ani nikto z ps sa nikdy nevyjadril nejako hanlivo o ktoromkolvek politikovi. Vzdy sa na mitingoch najdu jednoduchsi ludia, ktori sa nechaju strhnut, ale nikdy ich k tomu nenabadali. a nebudem pisat, kto burcoval ludi na proteste, ze caputova je americka .....
Ano na vela politikov by sa naslo nieco, o com by sa dalo povedat, ze bolo agresivne, nenavistne... Maslo na hlave ma aj koalicia aj opozicia
blaha a matovic. tito dvaja podla mna najviac spolarizovali spolocnost. obidvaja chrlia síru vsade naokolo, slova ako vlastizradca, americky agent, vrah, mafian, to su ich uplne bezne vyrazy
a nemyslym si, ze fico a blaha su proslovenskí, ale to neznamena, ze na teba vytiahnem noz, zato, ze s tebou nesuhlasim
Preco je slovensko tak extremne spolarizovane, predviedli poslanci hned, ako sa dozvedeli o atentate. Blaha rovno obvinil opoziciu, naco po nom zacal hulakat procko, danko hned povedal, ze vstupuje do vojny, asi je prilis velky klud.
Politici ako matovic, procko, blaha a konspiratori zo sns rozsievaju nenavist, su vulgarni, siria bludy a konspiracie, obvinuju jeden druhych zo vsetkeho mozneho...
Fico je podla mna neschopny babrak ako matovic. Ale nasilie, agresia, strelba nie je riesenie. Tak ako doma nemlatim manzelku, ked s nou nesuhlasim.
A je aj na nas beznych obcanoch, ci sa chceme spajat, alebo este viac polarizovat. V diskusiach v online priestore by velmi pomohlo, ak by museli ludia uviest prave meno, z diskusie by odpadlo mnoho nenavistnych, konspiracnych a celkovo prispevkov, kde su uz na prvy pohlad bludy
Odporúčame