Lucansky spachal samovrazdu
Lucansky spachal samovrazdu
Mozno si si to nevsimol, ale stale tu mame standardnu demokraciu. Ak si myslis, ze vytaznu koaliciu nemoze nikto kritizovat, tak si myslis zle. Kritika vlady a protesty su standardnou sucastou demokracie
A na neobjektivnost medii sa stazoval meciar, dzurinda, fico, matovic a teraz sa zase stazuje fico. Nie je to ziadna novinka
Lucanskeho nezavrazdili ale nevadi, ty si ides svoje
ze tu niekto zase siril bludy
zda sa, ze blaha aj danko dostali po vcerajsku rozum. machala si stale melie svoje, ale tak toho nikto neberie vazne
zase aby sme boli objektivni tak matovic a procko su taki isti
na slovensku nie je statne medium. su tu sukromne a potom verejnopravne
simecka nikdy nepovedal na ziadneho politika nieco hanlivo.
co sa rozhodne neda povedat o matovicovi, prockovi, blahovi, dankovi.........
pisal som to uz viac krat... Treba zaviest diskusie s pravymi menami, to si clovek potom rozmysli, ci bude sirit taketo zarucene informacie
jasne. lebo blaha a konspiratori v sns vyvolavaju pokoj a lasku
sucastou ktorej demokracie je, ze do sukromnej firmy volia obcania riaditela?
normalne ani neviem, co mam na toto napisat
vdaka, ze aspon tito dvaja maju rozum. poslanec machala uz navrhol zrusit PS
tu nezijeme v rusku. kritika vlady tu bola vzdy od 89
bol aj sympatizant slovenských brancov a matice slovenskej, ale kludne prikladaj dalej
uz tu jeden cely den citam, ako bol vrah clen PS, podporovatel lgbt...
a co s tym ma simecka? kedy sa on vyjadril o politikovi nejako hanlivo?
poslanec machala chce rozpustit PS. ten teda vie ako upokojit vasne
stacilo by, ak by sa muselo diskutovat s pravym menom. to by si kazdy rozmyslel co napise
sfanatizovani ludia su aj na jednej aj na druhej strane. ak niekto donesie na protest nakres sibenice, tak nech ho policia rovno berie aspon na vysluch
Odporúčame