harabin hovoril, ze su na hraniciach so slovenskom!
harabin hovoril, ze su na hraniciach so slovenskom!
tolko ludi zo zomrie v kosove nasledkom konfliktov so srbmi za rok, zomrie na ukrajine za hodinu!
pisali na infovojne?
o tom nepochybujem ani na sekundu. tych 200 tisic migrantov pred minulymi prezidentskymi volbami, ktori boli pripraveni na hraniciach, zavetril len on, nikto iny...
preco nedovolia polovnikom odstrel medvedov, ktore behaju po dedine? Samozrejme az potom, co by ho vyhnali mimo obec. Medved nebude cakat na zasahovy tim
jasne. harabin je specialista na vsetko, od migrantov, cez lgbtdi az po chvalospevy na rusko
na hlavnych spravach pisali, ze 34 a k tomu samozrejme chemicke laboratoria v pocte 78.
Myslis tu obciansku vojnu, ktoru tam organizoval Girkin strelkov - momentalne sediaci v base, lebo kritizoval armadu?
Harabin ako prezident ich isto spočíta
tak to je vtip dna: rusko bude utocit na civilne ciele
na civilne ciele utocia hned od zaciatku!!!
jasne, ze v kyjeve nie je vojna. len tam obcas dopadne nejaka raketa a xy dalsich zostreli protivzdusna obrana. uplna pohodicka
bude aj rozpravka o 14000 genocidne zavrazdenych rusoch?
ani HA-RA-BIN to neprezradí?
Robo, kolko ti zaplatili šorošove mimovladky aby si kupil taky americky šrot?
Fico konaj! Podaj trestne oznamenie. Alebo aspon dalsiu brozurku napis!
zrusil by som 13ste dochodky, minimalne dochodky, rodicovske dochodky, dotacie energii, ultravysoke danove bonusy, vlaky obedy zadarmo, spravil by som reformu verejnej a statnej spravy aby sa vacsina veci dala vybavit z domu. a zrazu mas 7,5 mld rocne!!!
Lenze to populisti nikdy nespravia, radsej budu zadlzovat!
asi preto, ze to je klamstvo
ak si si to nahodou nevsimol tak deficit v roku 2023 bol 8 mld a tento rok je kolko? tiez 8 mld. A to schvalili nove dane a poplatky za 1,5 mld eur!!!
ty si pozri aky bol deficit v rokoch 2009 a 2010. potom mi tu rozpravaj rozpravky o zodpovednom ficovi.
A len tak mimochodom, fico este vyplakaval, ze stat pomaha malo!!!
Matovic vyplacal ludom, firmam aj zivnostnikom podporu pocas covidu a fico hulakal, ze pomahaju malo!!! A kedze bol covid, tak sa prirodzene vybralo aj menej dani.
Ale najzaujimavejsie je, ze matovicov deficit ti vadi, ficov deficit nie, lebo to uz je dobry deficit
Odporúčame