Mier moze byt uz zajtra. Staci ak rus prestane utocit
Mier moze byt uz zajtra. Staci ak rus prestane utocit
Kinzal je upraveny iskander
Mier je v nedohladne, kedze rus stale utoci.
Co nato mierotvorca fico?
Vsetci chcu vojnu, len putin a fico mier
Preco robia rusi to, nacom zaraba usa?
Zaplatil pokutu a isiel dalej.
Mier dnes nebude, kedze rusi zase utocia.
Co nato hovori mierotvorca fico?
Taku izolaciu slovenska aku spravil fico za 4 mesiace, musel robit meciar 4 roky.
Zase je v niecom birmovany komunista najlepsi!
A pred kym nas chce fico chranit? Ved vojna nie je ani v kyjeve
Nie. Rovnako ako sme nedali suhlas na vstup do osn, obse, who, oecd, šenghenu atd
Platne nebolo. To ani nikto nikdy netvrdil
Ja si myslim, ze chcel polozit otazku, ale nedal na koniec otaznik + mu tam chyba ciarka, takze to co napisal, nedava ziaden zmysel.
Nie. To si sa doteraz nepýtal
A fico chcel niekedy vystupit z nato?
Neboj kpt. Danko vybavil americke stihacky a feši kalinak uz aj hangare zhaňa
Ved zvolte stranu, ktora chce z nato vystupit. Jednoduche jak facka
Svojho casu chcel byt v jadre eu
Konflikt moze skoncit hned zajtra. Staci ak rus prestane utocit
Odporúčame