Medved zije v lese a ak sa ludia chcu prechadzat krizom krazom po kadejakych zakutiach, tak jednoducho treba poriadnu zbran
Druha vec je, ked sa medved potuluje po dedine, tam by rozhodne mali mat polovnici pravomoc medveda zahnat a nasledne ak je to bezpecne aj zastrelit


