A bude aj rozpravka o 14000 genocidne zavrazdenych? V tychto hodinach by sa veru zisla.
A bude aj rozpravka o 14000 genocidne zavrazdenych? V tychto hodinach by sa veru zisla.
Tak to je dokaz jak sviňa
Mier moze byt hned zajtra. Staci ak rus prestane utocit
Ak si si to nevsimol, tak reagujem na dristy ohladne upš, curilovcov, hamrana. A len tak mimochodom ustavny sud rozhodol o zlom rozhodnuti ineho sudu! Nic z toho o com tu vyplakava fico sa zatial ani len nevysetruje, ale brozurku uz ste stihli napisat.
Vysetrite, obvinte a sud nech rozhodne. Zatial ste sa zmohli len na dristy, plačovky a brožúrky.
Jasne. Akonahle ide do vazby vas oblubeny politik, tak je zaujaty sudca...
Do vazby posiela sud a len sud
Mozno si si to nevsimol, ale definitivne slovo ma vzdy sud.
Nic take nepovedala
Janukovica odvolal parlament ustavnou vacsinou. Za odvolanie hlasovali aj poslanci jeho vlastnej strany
Ruska piata kolona by sa mohla konecne dohodnut na tom, preco rusi zautocili.
Vojna je preto, lebo rusi napadli ukrajinu
Mier moze byt hned zajtra, staci ak rusi prestanu utocit
A co sa asi tak stane, ked eu a usa prestanu dodavat zbrane, tak ako si to zela fico a orban?
Myslim si, ze rusi tie kapacity vyrazne zvysili az po zaciatku vojny. Zvysuju ich aj staty NATO, ale kedze sme sa neprepli na vojnovu ekonomiku, tak to zvysovanie je pomalsie
Otazka znela, ci nevedeli uz pred vojnou, ake ma rusko kapacity? Moja odpived je, ze tie kapacity sa daju nasobne zvacsit v relativne kratkom obdobi.
A co ak rusi tie kapacity nasobne zvysili az po zaciatku vojny?
Ficovi aj orbanovi by uz niekto konecne mohol vysvetlit rozdiel medzi mierom a bezpodmienecnou kapitulaciou
Samozrejme vsetci mozu za vojnu, len putin nie
Ano. Ich mier je obdoba csr 68 - rus kladie podmienky a ukrajina musi vsetko splnit
Takze z mierovych rokovani, o ktorych furt blaboce fico nebude nic?
Odporúčame