neboj. fico rozflaka dalsich 20 mld
cisla na dochodkovych uctoch jednoducho nepustia. teda ak si ludia preniesli ucty naspat do akcii. v tom pripade je zhodnotenie od zaciatku sporenia vyse 100%.
ja som ocakaval presne toto. teda, ze sa bude minat tak isto ako za matovica, ale dvihne sa vsetko, co sa bude dat.
ze bude fico setrit, to som neocakaval ani v tom najoptimistickejsom sne.
ty rozumies pisanemu textu? zhodnotenie ma 14t. pri priemernom stave istiny cca 9t t.j. zhodnotenie, ktore si ty pisal...
som zvedavy, o kolko to bude valorizovat stat, ked bude pripadat na jedneho dochodcu jeden pracujuci. potom sa zobudite
Dobre rano naivni rojkovia!
Ak niekto cakal, ze tych 5 mld, ktore tu kazdorocne prezierame na populisticke voloviny, ziskame od bank alebo znizenim vydavkov na armadu, alebo dokonca prepustanim uradnikov, tak sa konecne zobudil.
Ak chce stat vela davat, musi aj vela brat
A hlavne na armadu da menej a znizi pocet uradnikov. Hahaha. Naivni rojkovia zase naleteli ficovi
Im sa zvysovalo, tak maju teraz kolko rokov utlm? Päť, sedem?
Blazon igor spravil rovnake H ako fico za 12 rokov a fico v tomto trende ide pokracovat. Preto nas v kupyschopnosti predbehlo aj rumunsko.
Najhorsie natom je, ze ideme zvysovat dane, aby sme ich vzapati prezrali. Ak by sa postavili nemocnice, obchvaty, zafinancovalo dualne vzdelavanie... Jednoducho investovat ich.
Dobre rano naivni rojkovia
Uz davno pri schvalovani minimalneho dochodku som pisal, ze slovensko nato jednoducho nema a na dlh sa neda zit donekonecna.
Stat nema vlastne peniaze. Ak chce stat viac rozdavat, musi aj viac brat.
trener repre vari z toho co ma, resp z toho co vyprodukuje mladeznicky hokej a ten toho za poslednych 10 rokov vyprodukoval velmi malo. 2 lastovicky leto rozhodne nerobia
komu vyslo konkretne co?
pretoze si zaumienil, ze ukrajinu treba demilitarizovat a neviem co vsetko, co mu zjavne nevyslo, kedze ukrajina ma momentalne viac zbrani ako pred vojnou, ale teraz moze aspon doma hulakat, ako ziskal naraznikovu zonu pred NATO. ze sa kvoli finsku hranica NATO-rusko viac ako zdvojnasobila uz samozrejme nepovie...
presne tak!!!!
predtym tam bol don kovacik, ten za 16 rokov podal 2 obzaloby a bol klud. mimochodom dnes je uz pravoplatne odsudeny o com fico tiez hulakal, ze to je politicky proces
ak sa niekomu nepaci dlzka koluznej vazby, tak treba zmenit podmienky koluznej vazby. nie, ze zadupeme vysetrovatelov a prokuratorov aby nic nevysetrovali
Fico nepotrebuje ani vysetrovatelov ani prokuratorov, ktori budu nahanat politickych nominantov. Kovacik, to bol prokurator. Ten za 16 rokov podal "az" 2 obzaloby. Takeho fico potrebuje...
Odporúčame