Dopadlo by to tak, ze by si dal prihlasku na vs aj tu aj v cesku a ak by ho zobrali do ceska tak dovi dopo slovensko.
Dopadlo by to tak, ze by si dal prihlasku na vs aj tu aj v cesku a ak by ho zobrali do ceska tak dovi dopo slovensko.
ich predstava je ukrajinska obdoba 1968, cize putin povie, co si zela a ukrajina to musi splnit
vazne? vzdy ked pride rec na 14000 genocidne zavrazdenych, tak jedina relevantna informacia je vzdy masaker v odese, kde zomrelo 48 ludi. kde je tych dalsich 13950? bosna bola posiata masovymi hrobmi, tie sa odhalili a boli jednoznacne dokazy. ruska piata kolona ma len jeden jediny dokaz a to odesu...
daj akykolvek link kludne aj rusky, ze by ukrajinski rusi z charkova prebehli na opacnu stranu. napriek tomu, ze tu uz 1,5 roka kvakate rozpravku o 14000 genocidne zavrazdenych rusoch, tak sa ti ukrajinski rusi ani nahodou nepretrhnu aby nejakym sposobom pomohli rusom
keby len ukrajinci. ale aj ukrajinski rusi v charkove sa zrovna netrhaju aby vytali svojich "osloboditelov"
predstava ruskej piatej kolony o mieri je obdoba 1968. to ale nie je mier, ale kapitulacia s naslednou okupaciou
a samozrejme putin chcel od zaciatku mier HAHAHA
samozrejme vsetci chcu voojnu, len putin, fico a babiš chcu mier
Tak si sa posťažoval a teraz šup do lidla kupit akciove polske maso
toby tie jeho 2 deti museli zarabat menej ako 1000 v hrubom. ale je mozne, ze su take gramblave
Tak konecne sme sa dozvedeli, kto je podla laviciarov bohaty dochodca s bohatymi detmi. Dochodca s 500 eurovym dochodkom a dvomi 1000 eur v hrubom zarabajucimi detmi, budu na novom systeme v strate.
Dobre rano ficoovce
šak čital na internete, ale uz to zmazali, aby sme sa nedozvedeli pravdu. take nepoznas?
rok 2022
prijmy z eu 7,7 mld
odvody do eu 1,9 mld
https://www.cenastatu.sme.sk/vesmir
nech ziju hlupaci ako ty, na zdravie!
a preto postavili berlinsky mur aby z chudobneho zapadu neutekali na bohaty vychod HAHAHA
Dochodca s 500 eurovym dochodkom a dvomi 1000 eur v hrubom zarabajucimi detmi, budu na novom systeme v strate.
Tak konecne sme sa dozvedeli, kto je podla laviciarov bohaty dochodca s bohatymi detmi. Dochodca s 500 eurovym dochodkom a dvomi 1000 eur v hrubom zarabajucimi detmi, budu na novom systeme v strate.
Dobre rano ficoovce
kolko si myslis, ze nas stoji rocne 13sty dochodok, min. dochodok, danovy bonus na deti, rodicovsky bonus, dotacie na plyn a teplo? to su 4 mld rocne!!!
elektrinu domacnostiam predavaju elektrarne priamo nie cez burzu a momentalne predavaju domacnostiam hlboko pod cenu na burze.
dotoval sa plyn a teplo + elektrina firmam
cislo pre istotu nenapises, pretoze to by bolo menej ako 0,5% rozlohy ukrajiny. to je teda valec...
to je vsetko ok, ale momentalne nema silu na vitaztvo ani rusko ani ukrajina. najhorsie je, ze ani ruski ani ukrajinski bezni obyvatelia nechcu robit nejake usupky, takze mier je v nedohladne...
Odporúčame