Plyn aj ropu z ruska stale odoberame. Samozrejme aj rusi predavaju za trhove ceny uz cele desatrocia, cize rozpravka o lacnom ruskom plyne je len rozpravka.
Ceny ake boli cez kovid, kedy bola abnormalna situacia uz nikdy nebudu.
Plyn aj ropu z ruska stale odoberame. Samozrejme aj rusi predavaju za trhove ceny uz cele desatrocia, cize rozpravka o lacnom ruskom plyne je len rozpravka.
Ceny ake boli cez kovid, kedy bola abnormalna situacia uz nikdy nebudu.
Konspiracna luza sa moze zacat odbavovat. Vsetci pluju na zahranicne firmy, lebo vyvazaju zisky, ale na eset, ktory zisky dovaza pluju tiez... Zavistlivy slovak nebude s nicim spokojny, ale vlastnu firmu si nezalozi. Uspech sa na slovensku neodpusta a este k tomu bez pomoci politikov.
Zbohatli bez privatizacie a statnych zakaziek.
A preto treba zrusit celu specialnu prokuraturu, najlepsie za tyzden. Nedaj boze aby si niekto co i len dovolil obvinit smerackych nominantov
Ved pisem. Konspiracne blaboly
Zaujimave, ze na byvaleho specialneho prokuratora, ktory je pravoplatne odsudeny za korupciu a vynasanie informacii, plujete neporovnatelne menej.
Konspiracie svedkov blahovych. Eset ma drvivu vacsinu prijmu zo sukromnych firiem a fyzickych osob.
Našťastie sud nerozhoduje na zaklade toho, ze niekto nieco hovori
Zamestnanci esetu maju 3 nasobok toho, co nevzdelanci v montovniach
az nato, ze to co vybudoval eset nie je vdaka politikom, ale vdaka ich sikovnosti.
tzv vychodni oligarchovia je privlastok pre ludi, ktori zo dna na den sa dostali k obrovskemu bohatstvu vdaka svojim politickym konexiam cez privatizaciu, predrazene statne zakazky atd atd. cize na slovensku vsetky financne skupiny, bodor, kmotrik, siroky...
esetaci zacinali v garazi a vsetko vybudovali za svoje. dnes posobia v celom svete a na slovensko dovazaju zisky. kedze ale otvorene kritizuju smer a maju aj za co, tak ludia ako blaha a spol ich vyslovene nenavidia, pricom o tychto panoch by sa malo ucit na skolach, lebo to co oni vybudovali by mohla byt buducnost, urcite nie montovne ako teraz
ano presne tak. specialna prokuratura dava podklady, rozhoduje SÚD.
A konkretne kto povedal., ze specialna prokuratura sudy klamala? ved take nieco si nedovolil povedat ani fico!!!
marne sa tu ficoovecky snazite.
o odsudeni alebo neodsudeni rozhoduje sud, rovnako aj o vzati do vazby rozhoduje len a len sud. NIE specialna prokuratura, ako sa tu snazite prezentovat
V porovnani s tym, co ide dochodcom - 13ste, minimalne, rodicovske dochodky, to su drobne. Dochodcom sa populisticky na ukor dlhu rozdava 2 mld rocne
Alealealeale
Niekto tu hovoril, ze sme ekonomicky v katastrofalnom stave, pritom rozhadzuje este viac ako za poslednych 3,5 roka.
fico blaboli o ekonomickej vlastizrade, pricom on sam vydavky statu este navysil!!!
a sme doma. toto je dalsi velky problem, nedrzime sa faktov ale viery
tak hlavne rakusko a taliansko nie su jedna velka montazna hala. lenze nato, aby sme neboli montaznou halou by muselo skolstvo uplne inak vyzerat. nie, ze sme posledni napr. v citatelskej gramotnosti
vyssie dane a napriek tomu rovnake zadlzovanie a rusenie specialnej prokuratury
koalicia uz teraz mobilizuje korcokovych sympatizantov
Esteze ty sa drzis faktov. Hahahahahaha
Odporúčame