vsetky hirmasy su predsa davno znicene.
vsetky hirmasy su predsa davno znicene.
diktator si dovod vzdy najde
na rokovania treba minimalne dvoch
ziadny. preto by som ocakaval od rusov, ze sa stiahnu
48% ludi chce bezpodmienecnu kapitulaciu ukrajiny, aby ukrajina posluchla, tak ako my v 68.
ano rozumni volia smer - istota upadku
https://tradingeconomics.com/slovakia/gdp-pe…
https://tradingeconomics.com/romania/gdp-per…
pozri, kde bolo rumunsko v roku 2013 a kde bolo v roku 2019. nech zije neschopak fico
slovensko bolo v roku 2006 co do zivotnej urovne na 20 mieste v eu. v roku 2019 na 27 mieste. asi tolko k rozpravkam o zlom dzurindovi a dobrom ficovi
HAHAHAHAHA
v roku 2006 ked fico preberal vladu od nenavideneho dzurindu, bolo za slovenskom co do realnych platov 8 krajin. Vies kolko krajin bolo za slovenskom v roku 2019, ked fico ukoncil svoje 12 rocne posobenie? jedna jedina!!! to je vysledok absolutnej neschopnosti, ked niekolkonasobne nevedeli ani minut eurofondy, nieto este rozumne investovat, populistickych balickov a neochoty robit potrebne reformy vdaka ktorym bolo slovensko v roku 2006 tam, kde bolo...
Volte SMER! Volte istotu este vacsieho ekonomickeho upadku!
Jasne. Ruska piata kolona este pred zacatim protiofenzivy hulakala, ze rusi uz znicili polovicu dodanych leopardov, tak teraz ich naozaj musi byt uz len par. Hahaha
Mierotvorca putin tie tanky uz davno znicil, podobne ako hirmasy, leopardy, patrioty... Vlastne vsetko, co dodal zapad
a koho budu volit stari a múdri?
p.s. ked smer v roku 2006 preberal vladu bolo 8 krajin za slovenskom co do financnej urovne v roku 2019 ked vladu odovzdaval bola uz len jedna krajina za nami.
Smeracky "mier" = bezpodmienecna kapitulacia ukrajiny
Populisticke hluposti schvalene za poslednych 5 rokov stoja 2,5 mld rocne. Kolko ide ukrajincom?
K blabolom a klamstvam sa vyjadrovat nebudem
1. Ok
2. Cize das aku dan zo zisku, 80% ? To ma kto v eu?
3. Stale chyba 6,5 mld
4. Za poslednych 5 rokov sa schvalili populisticke somariny za 2,5 mld rocne! Do toho dotacie na energie atd atd. By ma zaujimalo, co by ludia ako ty hovorili, ak by stat nedotoval napr plyn
To by ludia museli pochopit, ze treba dat peniaze na skolstvo, nie na obedy zadarko v skolach
Deficit je 8 mld. Kolko ziskame tvojimi opatreniami? 300 mega? Aj to prehanam
Odporúčame