Nevadi. Podla nazorov miestnych dezole su elektromobily slepa ulicka. Takze mozme spavat kludne
Nevadi. Podla nazorov miestnych dezole su elektromobily slepa ulicka. Takze mozme spavat kludne
Ak by mali dost t80, tak by nebojovali aj s ovela starsimi tankami napr t55
v civilizovanom svete by sa postavil parkovaci dom, kludne aj 5 minut peso od bytu a za miesto by si platil pol vyplaty rocne. na slovensku sa parkuje kade tade, sak chodci sa uskromnia a ludia tam auto nechaju aj ked to auto vobec nepouzivaju, alebo s tym idu raz za stvrt roka.
je to zacarovany kruh. ludia chcu aj volne chodniky aj parkovanie zadara pri byte...
tradicnu rodinu rozbija v prvom rade jednotlivec, ktory bud sulozi kafe tafe, alebo chlasta...
pozri si titulky novin pred vyhlasenim farizeja majerskeho. vies kolko krat tam bola zmienka o lgbtdi? 0 krat za cely tyzden!!!
taketo proroctva ucili uz komunisti mojho defa
jasne. nevera, alkoholizmus, bitie zien to jen nic. ale ta lgbtdi agenda to je rozbijac tradicnej rodiny. Hahaha
mna to netrapi, len hovorim, ze je farizej co vodu kaze, vino pije
tradicnu rodinu ohrozuje v prvom rade NEVERA, ALKOHOLIZMUS a nasilie na zenach. o tom by farizej majersky vedel rozpravat
ostatne blaboly si nechaj pre nackov v tvojom okoli
ty mas problem s pisanym textom? on ma manzelstvo anulovane cirkvou. zatial co rozvodov su desattisice rocne a mozes sa rozviest kvoli comukolvek, na anulaciu manzelstva su presne stanovene podmienky a takychto anulacii je par rocne.
ak by lgbtdi agendu neriesili hlupaci ako majersky, uhrik a zjavne aj ty, tak ani neviem, ze take nieco existuje. 1000x viac krestanska krajina ako portugalsko ma aj zvazky homosexualov a tradicnu rodinu to tam nijako neohrozilo
majersky je obycajny farizej, ktory si vybavil anulaciu manzelstva, ktore trvalo 13 rokov!!! to by ma zaujimalo z akeho dovodu to cirkev anulovala. samozrejme nasledne sa zosobasil v kostole.
a ak niekto lgbtdi ideologiu povazuje za rovnaky problem pre slovensko ako korupciu, tak je potom este aj korunovany hlupak.
slovak si kupi polske maso v akcii a potom spomina ake to tu bolo perfektne pred 89 aki sme boli sebestacni
su tu aj uspesne farmy zamerane na zeleninarstvo, zivocisnu vyrobu... a potom tu su druzstva, ktorym ide len stazovanie sa a vyplakavanie
https://ekonomika.pravda.sk/ludia/clanok/671…
samozrejme neschopni druzstevnici pluju aj na nich. uspech sa na slovensku neodpusta. tu je v mode vyplakavanie, zavist...
uspech sa na slovensku neodpusta. specialne v polnohospodarstve, kde vacsina byvalych druzstiev vyplakava, ako sa maju zle. a este ak je dotycny dan, tak to sa rovno moze spustit hon na carodejnice
lgbtdi agenda je zjavne ten najvacsi problem slovenska. HAHAHA. ak by nebolo reci politikov, tak bezny clovek o tom ani nevie
to ma nenapadlo, to by veru mohlo zaposobit na firmy, aby sem dali vyvoj hightech s platom 3500 a viac.
a konkretne co ine ako lacnu nekvalifikovanu pracovnu silu moze slovensko ponuknut?
1/ to iste, co sa deje aj s cenou napr horalky
2/ drviva vacsina ludi jazdi v ramci dna neporovnatelne menej, ako je dojazd auta
3/ cez leto sme boli v taliansku a tirolsku, obidve cesty cca 700 km a prestavky sme mali 1h:15min. a cuduj sa svetu, odpocivadla boli plne ludi, ktori zastavili preto, lebo zastavit chceli
4/ vid bod 3
Odporúčame