"Nemecko má napriek odstaveniu jadra vyšší export elektrickej energie ako import"
https://ekonomika.pravda.sk/energetika/clano…
asi tolko k zarucenym informaciam svedkov blahovych
"Nemecko má napriek odstaveniu jadra vyšší export elektrickej energie ako import"
https://ekonomika.pravda.sk/energetika/clano…
asi tolko k zarucenym informaciam svedkov blahovych
slovensko ma podpisane memorandum so SE a cena elektriny pre domacnosti sa nedotuje
sprostosti taras ty. capol si sem 4 linky, ale ani v jednom nie je napisane, ze elektrarne musia predat energiu cez burzu!!! kludne sa vyrobca napr slovenske elektrarne mozu dohodnut s dodavatelom napr zse mimo burzy!!!
firmy platia dane zo zisku 3,5 mld rocne a zdanujeme ich rovnako, ako okolite staty. akonahle naivni komunisti ako blaha zdvihnu tym zlym firmam prudko dane, tak tie firmy sa zoberu /samozrejme nie zo dna na den/ a budu platit dane inde a vy komunisti nebudete mat ani tych povodnych 3,5 mld rocne!
nemozes mat naistalovanu len fotovoltaiku, lebo ta ti cez noc nevyraba nic. musis mat vhodnu kombinaciu vietor, slnko, biomasa a aj tak budu obdobia, ked ti nevyrobia dostatok energie a budes musiet zapnut nejaku zalohu
stat podpisal memorandum zo slovenskymi elektrarnami, kde sa elektrarne zavazuju, ze pre domacnosti budu dodavat elektrinu za 60 eur/MWh
to blahovci pochopia len velmi tazko
kto konkretne je povinny kseftovat cez burzu????
taketo klamstva siria hlupaci medzi sebou rychlostou svetla!!!
ten kto chce fotovoltaiku ma, firmy ti dnes vsetko vybavia a nespotrebovanu energiu si mozes ulozit do "virtualne baterie" a minut vtedy, ked potrebujes. pri fotovoltaike na rodinnych domoch narazas hlavne nato, ze drviva vacsina ludi ma kurenie na plyn a fotovoltaikov neusetria bud nic alebo minimum. pri novostavbach si ludia uz bezne davaju fotovoltaiku...
bezny obcan SR ma najlacnejsiu cenu za 1 kWH sirokodaleko
tych zlyhani byvalej matovicovej vlady bolo neurekom, ale konkretne cenu elektriny pre domacnosti vyriesili perfektne
Blaboly svedkov blahovych
Dvojity sorosov agent! Ble
za poslednych 5 rokov schvalil parlament "socialne balicky" za 2,5 mld rocne, pricom realne si nato slovensko musi pozicat. co myslis, kto to nakoniec zaplati?
neboj. vacsina slovakov bude volit strany dlhodobo overene z neschopnosti
v principe je jedno, kto bude vladnut. az slovaci prestanu brat stat ako dojnu kravu a prestanu verit naivnym myslienkam typu za rovnaku pracu rovnaky plat v celej eu a pochopia, ze za mizerne zdravotnictvo, skolstvo, buzeraciu na uradoch nemoze brusel, mimovladky ani soros ale len a len my slovaci, potom az nastane zmena
kolko ide na nakup zbrani rocne? ved vydavky celeho ministerstva obrany su 1,4 mld z toho ide 0,65 mld na platy!!!!
ano v principe je jedno, kto bude vladnut. az slovaci prestanu brat stat ako dojnu kravu a prestanu verit naivnym myslienkam typu za rovnaku pracu rovnaky plat v celej eu a pochopia, ze za mizerne zdravotnictvo, skolstvo, buzeraciu na uradoch nemoze brusel, mimovladky ani soros ale len a len my slovaci, potom az nastane zmena
v esete je pruzna pracovna doba, ale nevadi musel si oplut eset. zapadne farbriky vam tiez nevonaju, lebo "zdieraju a vyvazaju zisky".
kto vie vladnut?
kto moze volit strany ako smer, hlas, sme rodina, sns, sas, olano, kdh... ? to su preukazatelne neschopne strany, ktore boli vo vlade a realne ukazali, ze to su extramizerne strany
Odporúčame