je to sukromna firma, kde ma podiel aj vw. ale to by si musel ten clanok aj citat, ze? to su asi taki komunisti jak sudruh babis
je to sukromna firma, kde ma podiel aj vw. ale to by si musel ten clanok aj citat, ze? to su asi taki komunisti jak sudruh babis
prioritu z toho robia tak akurat svedkovia blahovi
vybavil si anulaciu manzelstva. aj ked beznemu smrtelnikovi sa taketo nieco len tazko podari kedze tam su ultraprisne podmienky:
zatajenie zdravotného stavu hlavne impotencie
manželstvo z donútenia
ak jeden partner už bol ženatý
manželstvo medzi priamymi príbuznými
tak ked uhrik mohol byt v sdku, tak rozvedeny majersky mohol byt kludne aj v pospolitosti
Ked vystupime z eu tak hlavne budeme mat ten najlacnejsi plyn a ropu na svete, tak ako madari hahaha. A stratova statna posta okamzite zdvojnasobi platy
Za limasol nenastúpil ani jeden cypercan
ale ved ruska piata kolona este 3 dni pred zacatim ofenzivy kvakala, ze rusi znicili vacsinu dodanych zbrani
jasne. armaty, su-57 a dalsie neporazitelne zbrane dokazali svoju "kvalitu" HAHAHA
je to vtipalek. ved nedokazu porazit ukrajinu, ktorej NATO dodava druhotriedne zbrane
mysleli si, ze za dva tyzdne bude po vsetkom. ak by rusom vyslo vsetko a ukrajincom nic, tak by to naozaj tak bolo...
šorošiáda zacina za 3 2 1 teraz!
co by asi tak nastalo, ak by zapad nedodaval zbrane? svedkovia blahovi povedia, ze mier, ja hovorim bezpodmienecna kapitulacia ukrajiny. ukrajinci sa rozhodli bojovat, mozu zacat masovo protestovat proti odvodom, mozu zvolit za prezidenta niekoho, kto rusom tu bezpodmienecnu kapitulaciu podpise
pre rusov a jeho podporovatelov nemal ludsky zivot nikdy ziadnu hodnotu. tych 20t mrtvych len na slovensku, to je pre vas nic a tych niekolko 100t mrtvych na ukrajine je tiez nic, ved mierotvorca putin mal pravo zautocit, lebo on sa chudacik citil ohrozeny NATOm. vysledok hranica NATO ruska mala pred vojnou 350 km, teraz ma 1350 km
rozhodne by som nerobil obdobu ficovho bankoveho odvodu, kedze z tooho stat nic nemal a obcan mal z toho akurat tak vyssie poplatky. skor by som skusil nieco take ako sa spravilo pri elektrarnach, ze stat navrhol pre nich vyssiu sadzbu z dani z prijmov a oni same prisli s navrhom, ze daju domacnostiam elektrinu za stare ceny vymenou za nezvysovanie dani
co mali slovaci z ficovho bankoveho odvodu? teda okrem toho, ze banky okamzite zdvihli vsetky poplatky? Absolutne nic, tie peniaze sa odkladali na hromadku pre pripad bankovej krizy, neboli prijmom statu
a ako chces takehoto zlodeja chytit?
Ak by ludia chceli vidiet taku tabulku, tak by nevolili populisticke strany, ktore nikdy nebudu prepustat
Ktora vlada spravila poriadok s uradnikmi? Ziadna! A koho slovaci hodia v septembri? Presne tych, ktori nespravia ziadne nepopularne opatrenie, cize ani prepustanie uradnikov
A to nehovorim o tom, ze ako ministri hospodarstva a skolstva mohli konecne nastavit a uviest do reality spickove dualne vzdelavanie. Ale ako vravim, su to neschopaci!
Odporúčame